Колектив із Черкащини підкорював Польщу

Творчий колектив із Канівщини «Здоровенькі були» виступив на 17-ому міжнародному фестивалі «Зустріч із фольклором» у Хелмно.

Про це пише «Kanos» .

«На фестивалі не було переможених і переможців, але ми переконані, що достойно представили нашу країну, наша музика сподобалася і запам’яталася. Це було видно з реакції слухачів і оцінки організаторів, які постійно говорили, що наші мелодії – «феєричні» і виконанні професійно», –  розповів керівник колективу Петро Шевченко.

Серед позитивних вражень, які здобули канівчани у Польщі, за словами Петра Шевченка, було збереження родинних традицій поляками. Для прикладу, він розповів про танцювальні колективи, учасниками яких представники різних поколінь, від дідів до онуків.

«Одна з польських учасниць розповіла нам, що танцює у костюмі, в якому виступала ще її бабуся. І ми  бачимо, що потрібно більше залучати молодь, яка сьогодні мало знається на українській народній музиці», – зауважив керівник колективу.

За його словами, це перший міжнародний фестиваль, у якому вони брали участь, хоча до цього вони брали участь у конкурсах за кордоном.

«І ця поїздка була б неможливою без небайдужих спонсорів. І ми вдячні благодійному фонду «Урожай-громаді» та депутату обласної ради Володимир Братаніч, що наша мрія здійснилася», – резюмував Петро Шевченко.

Фото ocnt.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *