Колесо огляду в Черкасах з’явиться навесні наступного року

Аванс вже перерахований, колесо огляду виготовляють. Проте встановлювати його вже будуть навесні наступного року, у коментарі виданню «ВиЧЕрпно» повідомив керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

– Згідно технологічного процесу виготовлення відбуватиметься протягом півроку. Це приблизно буде грудень. Я сумніваюся, що в грудні нам погодні умови дозволять встановлювати колесо огляду. Тому, скоріш за все, це відбуватиметься навесні, — відзначив він.

Нагадаємо, колесо огляду буде розміщене у парку «Сосновий бір» на локації колишнього атракціону. Вже підтверджено, що це місце відповідає всім вимогам для того, щоб встановлювати там даний атракціон. До слова, половина кабінок на колесі огляду буде відкритого типу, половина — закритого.

Що ж до ще однієї родзинки Черкас, а саме скверу «Юність», реконструкцію якого анонсували на цей рік, то поки що на ці потреби кошти  міського бюджету не виділені, наразі «Дирекція парків» подала заявку на проведення тендерної процедури.

– Якщо тендерна процедура буде проведена, то це буде заявка на очікуване фінансування. Скоріш за все, це фінансування вже буде у наступному році. Хоча проект вже повністю виготовлений  і готовий до реалізації, — повідомив Володимир Стойко.

Згідно цього проекту планується реконструкція доріжок, облаштування невеличкої площі для проведення різноманітних міських заходів, укладання якісної тротуарної плитки, яка сформує певний візерунок скверу та облаштування поливу. Наступним кроком, який вже не закладений в цей проект, стане масштабне озеленення.

– Ще була ідея встановити три об’єкти у сквері туристично-розважального напрямку. В одному б, наприклад, продавалися сувеніри, в іншому — квитки в театри і кінотеатри і так далі. Це була ідея «Дирекції парків». Ще розглядалася ідея розміщення там квіткового павільйону, але на сьогоднішні день це все поки що тільки ідеї, — зауважив пан Володимир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *