“Колгоспниця” з Черкащини поїде в Париж (ФОТО, ВІДЕО)

Календар під назвою «Колгоспниця» презентувала 18 листопада в Черкасах компанія «Урожай». Ідея проекту належить керівнику підприємства Олегу Васецькому, інформує “Прочерк“.

Заступник директора «Урожаю» Тетяна Волочай розповіла, як сільські дівчата з різних куточків Черкащини стали глянцевими красунями.

Насамперед для конкурсу обирали звичайних співробітниць компанії, жительок сіл, які після роботи зі стилістом ставали справжніми зірками. Всього обрали 12-ть дівчат.

– Насправді в нас є багато проектів і в сфері персоналу, і в сфері громадської діяльності, – зазначила Тетяна Волочай. – Ми постійно розвиваємо громади, з якими працюємо, а ці дівчата є справжньою окрасою нашої компанії. І ми хотіли показати, що красиві дівчата насправді є не лише десь у міських модельних агентствах, а й у нас у селі. І це звичайні дівчата, які гарно працюють, є фахівцями своєї справи. У цілому ж, це вже не перший наш оригінальний проект. Зокрема, схвальні відгуки і гарні враження ми отримали від проекту «Від селянки до панянки».

Що цікаво, серед дівчат-моделей є і агрономи, і бухгалтери, і ветеринари тощо.

Фотографом для видання став Олексій Бадер, дизайнером-стилістом Лілія Панчева.

Стиліст зазначила, що рада була взяти участь в проекті.

– Я використала стиль, який за характером нагадує стиль хіпі й ідеями тут є свобода, легкість, розкутість. У нас було 12 дівчат і кожну треба було зробити неповторною і підкреслити її індивідуальність, – розповіла Лілія Панчева. – Ми спершу намагалися підібрати образ для дівчини, а тоді були сюрпризи, бо інколи подивившись фото дівчини планували одне, а дівчина приїздила до нас з підстриженим волоссям тощо. Доводилося вже перегравати ситуацію. Півтори години ми витрачали на макіяж, годину на зачіску, тож робота була клопітка, шукали потрібний образ. Але в цьому була певна загадка і це було цікаво.

Зйомки проходили в палаці Лопухіних у Корсунь-Шевченківську, в готелі «Селена» та на березі Дніпра.

Самі дівчата радіють проекту, дякують керівнику підприємства за реалізацію такої ідеї та зауважують, що відчули себе справжніми моделями. Тож вони з нетерпінням чекали виходу з видавництва календаря.

Переможницею за підсумками голосування стала Аліна Сокольська, яка отримала можливість побувати з коханим в Парижі.

Аліна Сокольська. Красуня живе в Корсуні, працює в Дацьках. Вишиває бісером, пече смаколики, співає... Аліна Сокольська. Красуня живе в Корсуні, працює в Дацьках. Вишиває бісером, пече смаколики, співає…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *