Колишеній ректор ЧДТУ програла суд

Апеляційний позов Тамари Качали про відновлення її на посаді ректора ЧДТУ та відшкодування їй моральної шкоди було відхилено рішенням Апеляційного суду Черкаської області.

Про це повідомляє “Вичерпно“.  

Раніше рішенням Придніпровського суду було поновлено Тамару Качалу на посаді. Проте екс-ректора ЧДТУ не задовольнила сума відшкодування моральної шкоди, тому вона звернулася до Апеляційного суду, у якого вимагала збільшення суми. Міністерство освіти та ЧДТУ, які не погодилися із поновленням Качали на посаді ректора, були вимушені звернутися до Апеляційного суду із зустрічним позовом.

А представники громадськості взагалі заявляли, що попереднє рішення суду Тамара Качала підробила.  По цьому факту було відкрите кримінальне провадження.

Як відомо, у червні минулого року Міністр освіти і науки (тоді — Сергій Квіт) розірвав контракт із Тамарою Качалою за численні порушення під час її роботи на посаді ректора ЧДТУ.

Діяльність Качали Т.М на посаді ректора була пов’язана із  відкриттям приватного коледжу на базі державного вишу, порушеннями в роботі спецради із захисту дисертацій, масовими (до 100 науково-педагогічних працівників) звільненнями в колективі, відкриттям ГО «Техно-інкубатор ЧДТУ», на рахунок якої студенти мусили перераховувати «благодійні» внески, а також — скандалом із дипломами іноземних студентів.

Фото http://vycherpno.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *