Компанія «НІБУЛОН» планує збудувати на Уманщині сучасний елеватор (ФОТО)

Нещодавно в селі Ладижинка відбулася зустріч громади населеного пункту, представників влади району та представників компанії «НІБУЛОН». На заході обговорили плани та перспективи забудови майбутнього підприємства в адміністративних межах Ладижинської сільської ради, повідомляє “Сьогодення Уманщини“.

Заступник генерального директора з будівництва компанії «НІБУЛОН» Сергій Беседін розповів про те, яку роль відіграє надпотужне підприємство для населеного пункту та регіону в цілому.

1457621428_p1013960

-Це нові робочі місця, наповнення місцевого бюджету, а також поліпшення економічного клімату в Уманському районі. Присутнім було представлено проект надпотужного елеватора, оборотність якого складатиме 200 тисяч тонн зернових на рік. Новозбудований елеватор обслуговуватиме три області. Вартість проекту становитиме 15 млн. доларів США. Будівництво здійснюватиметься в максимально короткий термін, – зазначив представник компанії “НІБУЛОН”

У результаті громадського обговорення проект компанії «НІБУЛОН» отримав схвальні відгуки. Було вирішено погодити детальний план розміщення та будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту.7934

Додамо, що за 24 роки своєї діяльності компанія «НІБУЛОН» інвестувала в економіку України понад 1,6 млрд. доларів США. На сьогоднішній день компанія розвинула свою структуру до 43 підрозділів у 12 регіонах України та ефективно обробляє 82,5 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення

Фото “Сьогодення Уманщини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *