Комунальні заклади Черкас хочуть оснастити сонячними електростанціями

Фракція Партії вільних демократів пропонує збільшити надходження до міського бюджету Черкас за рахунок використання сонячної енергії. Мовляв, таким шляхом уже давно пішли деякі міста України, тоді як у Черкасах жодним чином не розробляють і не стимулюють розвиток технологій для використання альтернативних джерел енергії.

Із відповідним запитом до міського голови на сесії 1 листопада звернувся заступник голови фракції ПВД Олександр Згіблов, передає кореспондент vikka.ua

Депутат запропонував департаменту економіки та розвитку у місячний термін вивчити питання щодо передачі в оренду покрівель навчальних і лікувальних закладів міста, будівель комунальних підприємств для розміщення на них сонячних електростанцій. Також – розробити програму використання сонячної енергетики в м. Черкаси і проекти рішення, якими передбачалися б передачу в оренду покрівель визначених закладів, умови проведення відкритих і прозорих конкурсів тощо.

“Втілення в життя такого проекту, за нашими підрахунками, збільшить надходження до міського бюджету щороку на 1,2-1,5 млн грн. Крім того, це дозволить зекономити на капітальному ремонті покрівель бюджетних закладів. А за рахунок отримання електроенергії від сонця заклади, особливо дитячі садки та лікувальні установи, зможуть користуватися гарячою водою незалежно від того, чи проходять у місті гідравлічні випробування.

Ініціативу “Вільних демократів” міські обранці ухвалили: “за” проголосували 26 депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *