Комунальників Черкащини привітали з професійним святом

Сьогодні вони відзначають День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначають професійне свято. З цієї нагоди в обласній філармонії відбулися урочисті заходи.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Сергій Овчаренко подякував робітникам комунальної сфери за невтомну кропітку щоденну працю. А також вручив почесні нагороди від облдержадміністрації та обласної ради.

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????– Щодня, перевіряючи інформацію про тепло в оселях черкащан, чи не прорвало де колектори, згадую про робітників житлово-комунальної сфери, їхню наполегливу працю, – зауважив Сергій Миколайович. – Високий професіоналізм, відповідальність у виконанні своїх обов’язків наших комунальників є запорукою соціальної стабільності та комфортного життя кожного з нас. Тож сьогодні хочу побажати вам здоров’я, злагоди та мирного неба над головою.

???????????????????????????????Нагадаємо, День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення відзначається щорічно у третю неділю берзня.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *