Консультації, майстер-класи і показові виступи показували черкащанам

Соціальний фестиваль «Щаслива родина – єдина країна», приурочений до Дня сім’ї та Міжнародного тижня подружжя, пройшов у Черкасах, інформує прес-служба дeпартамeнту освіти та гуманітарноі політики у Черкаській міській раді.

Мета фестивалю – об’єднати зусилля різних громадських організацій для реалізації суспільно корисних програм та ініціатив для оздоровлення українського суспільства і популяризації традиційних сімейних цінностей, які є запорукою міцної та єдиної держави.

Фестиваль «Черкаси – місто щасливих сімей» розпочався святковою ходою «Вишиванок» від площі біля ДК «Дружба народів» до площі ТРЦ «Хрещатик Сіті», де працювали намети та майданчики громадських організацій.

Черкащанам на площі ТРЦ «Хрещатик Сіті» надавали сімейне і дошлюбне консультування, біля прикрашеної арки можна було зробити безкоштовну фотосесію сімей. Дітям пропонували майстер-класи, атракціони і батути для найменших.

Близько 150 учнів загальноосвітніх шкіл міста взяли участь у естафеті та спортивних змаганнях.

Показові виступи  вихованців ПНЗ м. Черкаси «ЦТКЕСУМ» гуртка «Бойовий Гопак» дуже сподобалися усім учасникам своєю динамічністю і майстерністю виконання прийомів.

Богатирські ігри задали азарту та спонукали черкащан активно брати участь у святі.

Дитячі творчі колективи загальноосвітніх та естетичних шкіл міста дарували містянам музичні номери. А надвечір створили сімейний кінозал просто неба.

Фото прес-служба дeпартамeнту освіти та гуманітарноі політики у Черкаській міській раді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *