Консультативно-координаційна рада вирішувала питання місцевого самоврядування

8 липня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь в засіданні Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування, при голові Черкаської обласної ради, до складу якої входять голови районних рад та міські голови міст обласного значення. Провів засідання голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Про це інформує Черкаська районна рада.

Відкриваючи засідання, Олександр Іванович наголосив на актуальності питань, що внесені до порядку денного нинішнього засідання ради. Їх розгляд і прийняття наступних кроків для реалізації потребують кваліфікованих підходів і роз’яснень фахівців та спеціалістів.

Одним із основних стояло питання щодо умов фінансування програм і проектів за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, з якого присутнім доповів заступник директора-начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Сергій Даниленко.

Про порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору природоохоронних проектів та заходів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів обласного бюджету, розповіла начальник управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Олена Звягінцева.

Вона також повідомила про особливості формування та використання фондів охорони навколишнього природного середовища, про розвиток територій та об’єктів природно-заповідного фонду області та про стан справ в області у сфері поводження з твердими побутовими відходами (сміттєзвалища, полігони).

А виконуючий обов’язки начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Сергій Поліщук проінформував про результати перевірок сміттєзвалищ на території Черкаської області та проблемні питання щодо їх впорядкувань.

На завершення роботи присутні затвердили Положення про Консультативно-координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради.

Фото provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *