«Космічні фантазії» представили у Черкасах

Мистецькі роботи вихованців відділу декоративно-прикладної творчості позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради: Тимошенко Марії, Орловської Дар’ї, Труша Максима, Щурик Єлизавети, Качуринець Софії та Гедзя Романа перемогли в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Про це „Нова Доба” дізналася в Черкаському міськвиконкомі.

Обласний етап масштабного заходу проводиться щорічно в місті Черкаси на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Черкаської обласної ради». Тематичний захід проводиться з метою розвитку творчих здібностей у дітей і підлітків, їх зацікавленості у дослідженнях Космосу. Проведення Конкурсу сприяє підтримці обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами мистецтва, цікавиться дослідженнями про Всесвіт, прагне розширити свій духовний світогляд.

На Конкурс було представлено 194 роботи від позашкільних навчальних закладів Черкащини. Дитячі роботи оцінювали за номінаціями: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Література» у двох вікових категоріях: «молодша від 7 до 12 років» та «старша від 13 до 16 років».

Фото http://novadoba.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *