Котика з Черкас забрала американська родина (Фото)

Щасливий котячий квиток витягнув рудий Карамель – особливий котик із Черкас. Завдяки чуйному серцю волонтерки Яни Тябут пухнастик не лише залишився жити на цьому світі, а й знайшов люблячу родину у сонячній Каліфорнії.

Про це повідомляє “Рідна Черкащина”.

Карамель народився із вродженими вадами – його задні лапки не ходили, бо кістки кінцівок і тазу виявилися недорозвиненими. Рудого малюка господиня планувала присипити.

lXPPGEsMrig

kDXb7MAIOc0

“Я побачила його фото в інтернеті. “Рыженький – на усыпление”, – сказала хазяйка. Через недорозвинені задні лапки і тазові кістки котик ніколи ходити не зможе. Я забрала його, – розповідає Яна Тябут. – Лікар провів повний огляд, поставив діагноз. Попри свою фізичну особливість, Карамель виявився здоровим котиком – їв усе, ходив у туалет і виявляв дуже активний і наполегливий характер лідера. Вихід із проблеми тварини – зробити йому спеціальний пристрій, аби тварина пересувалася і могла жити абсолютно нормально”.

Яна опікувалася хвостатим малям 3,5 місяця. Аж поки взяти до себе Карамеля не висловила бажання Марина – небайдужа жінка родом із Черкас, зараз живе у США. Родина піклується про тварин, які в силу певних обставин стали каліками. Кілька років тому вони забрали з Черкас собаку, яка втратила одну лапу. Марина фінансувала лікування кошеняти, його переліт у Штати.

Тож було вирішено, що компанію трилапому Чернишу складе й земляк Карамель. Документи на виїзд котика за кордон оформлювати два місяці. І ось нарешті рудий малюк полетів у нову сім’ю.

13892226_624194247747661_3011838176424593409_n

13876231_624194427747643_3752153085618791455_n

“Переліт Карамаль переніс суперськи – кіт дуже спокійний, компанійський і любить мандрувати. Головне, щоб поряд була людина. Супроводжувала тварину спільна знайома, яка теж летіла тим рейсом”, – каже Яна.

Тепер черкаського Карамеля у американських документах звуть Кенді Боєм.

За словами волонтерки, нова господиня планує “поставити на ноги” – як це можливо за його стану. Котика дивитиметься кращий зоохірург Сакраменто.

DzSiUywD8Fc

“Черкаська діспора” у Штатах – собака Черниш і кіт Карамель

“Коли я викладала в соцмережі фото Карамеля, люди писали мені: “Зачем вы издеватесь над котом? Усыпите его!”. Але коли ти бачиш, як він жваво грається і навіть не помічає свої вади – така думка навіть не приходила в голову, – зауважує Яна Тябут. – Багато тварин, які опинилися на вулиці через байдужість людей чи якісь фізичні вади, шукають люблячі сім’ї, де б стали улюбленцями. Карамелю пощастилу – таку родину ми йому знайшли”.

Фото http://ck.ridna.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *