«Котики люблять вас! Любіть котиків!» – до Всесвітнього дня котів у Черкасах вийшла серія ексклюзивних листівок на допомогу безпритульним котикам

Милі котики на листівках із кумедними та зворушливими  написами, якими можна оригінально привітати друзів і коханих із Днем котів та з іншої нагоди, мають важливу місію:  кошти від їх продажу у книгарні «Буквиця» підуть на лікування, харчування та пошук дому для безпритульних котиків. Унікальний проект «Котики люблять вас! Любіть котиків!» до Всесвітнього дня котів став спільною ініціативою Черкаського обласного благодійного фонду «Життя», Черкаського державного технологічного університету та  «Громадської спілки «Черкаси ІТ кластер». Презентація серії незвичайних листівок відбулася напередодні 1 березня –  саме у перший день весни і відзначається Всесвітній день котів.

– Ми сподіваємось, що ці милі листівки не лише порадують когось, як приємний і оригінальний подарунок – але й допоможуть знайти дім багатьом бездомним тваринам. Чи не щодня отримуємо свідчення того, як колишні вуличні котики і собаки стають джерелом найбільшої любові і навіть гордості своїх власників – під впливом  любові і турботи перетворюючись на справжніх красунчиків.  Ми хотіли акцентувати на тому, що саме тварини здатні дарувати нам безмежну любов, відданість і вірність – і тому, безумовно, заслуговують нашої любові, – переконана президент благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька. – Ми покладаємо велику надію на те, що черкащанам сподобаються ці справді унікальні листівки – і вже запланували випуск серії нових «котиків» – космічних та у стилі «ретро», для яких уже шукаємо спонсорів.

– Допомогти врятувати не одне життя через листівки, сповнені позитиву –  ми залюбки підтримали таку ідею. Наші студенти кафедри дизайну працювали не просто із ентузіазмом, а із захопленням, створивши не одну, а відразу кілька серій листівок, що нагадують ілюстрації до казок, які нам читала мама в дитинстві,  – констатував ректор Черкаського  державного технологічного університету Олег Григор. – Згадую, як торік наші студентки знайшли у середмісті заклеєну скотчем коробку із кошенятами, що стояла просто на пекучому сонці, врятували їх всіх і знайшли кожному дім. І коли ми бачимо такі факти, коли дізнаємося, що наші студенти проводять власні благодійні акції, включаються у допомогу і людям, і тваринам, ми розуміємо, що виховуємо не лише розумних, але й дуже добрих і відповідальних людей.

–  Коти є традиційними домашніми улюбленцями фахівців ІТ-сфери. Саме тому ми без вагань підтримали акцію, яка допоможе отримати свій дім якомога більшій кількості поки бездомних котів, – зазначила керівник «Громадської спілки «Черкаси ІТ кластер» Анастасія Негода. – У нашій сфері дуже багато молоді, що мислить прогресивно і вбачає свою відповідальність у тому, яким буде наше майбутнє. Ми переконані, що світ має стати більш добрішим – і доброта починається із нас.  

Для довідки:

Черкаський обласний благодійний фонд «Життя» опікується безпритульними тваринами і є офіційним співвиконавцем «Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Черкаській області на 2016-20 рр.».     Від початку дії програми, фонд допоміг у вакцинації проти сказу та стерилізації біля 1050 безпритульних тварин. Протягом року,  волонтерам фонду вдається забрати із вулиць, пролікувати, вакцинувати та знайти новий дім понад 200 безпритульним тваринам у різних куточках області. 

Для всіх, хто може допомогти порятувати бодай одне маленьке життя: Номер карти для Приват 5168 7427 1670 8015, Для переказу коштів на рахунок благодійного фонду – № 26008051529997 в ПАТ КБ Приватбанк,  ЕДРПОУ 41742647, МФО 354347 (призначення – «благодійна допомога»)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *