Кожний прагне потрапити до складу збірної – Олександр Ворона:

Головний тренер чоловічої збірної України (U-18) Олександр Ворона запевняє, що вже бачить перші результати конкурентної боротьби за місце у складі. Під його орудою команда проводить навчально-тренувальні збори у київській Пущі-Водиці, готуючись до Чемпіонату Європи у Македонії, який розпочнеться 30-го липня.

Інтерв’ю проводив кореспондент FBU.

 – У розмові з Дмитром Скопінцевим і Андрієм Войналовичем пролунала інформація, що у вас на зборах буває і три тренування на день.

– Я вирішив зі своїм помічником Олександром Мунтяном розподілити збірну на дві групи і вранці чергуємо тренування – один день – “маленькі”, другий – “великі”. Більше приділяємо уваги технічним елементам, адже їдемо на чемпіонат Європи з метою посісти найвищі місця. Тому і готуємося відповідно, серйозно.

– Якщо говорити про цей вік U-18, яка мета важливіша – виграти чемпіонат Європи чи підготувати більше таких, як Скапінцев, для збірної старшого віку?

– У нас є чітке завдання – вийти за підсумком виступів на чемпіонаті Європи до дивізіону А. Але ми розуміємо, що це неможливо без підготовки таких хлопців, як Скопінцев чи той самий Войналович. То ж, ми поєднуватимемо підготовку гравців з виконанням завдання.

299641

– Неозброєним оком помітно, що хлопці працюють самовіддано.

– З ентузіазмом (посміхається – ред.). Кожний прагне потрапити до складу. Я це бачу по їхньому бажанню, по їхній роботі. Жодних претензій у цьому плані до хлопців не маю, інколи навіть доводиться їх стримувати. Бо інколи бажання заважає їхнім думкам. Але до чемпіонату Європи ще є час і я сподіваюся, ми зробимо дійсно сильну команду.

– На кожну позицію у команді – кілька кандидатів. Не буде невдоволення – його взяли, а мене ні?

– Ще на початку зборів хлопцям було сказано – тут зібралися лідери своїх команд і на кожну позицію маємо 2-3 людини. Вони працюють і не звертають увагу на кількість конкурентів. Результат я вже бачу. Треба доводити тренеру а не думати, скільки у тебе конкурентів, демонструвати своєю працею, що ти сильніший.

Фото http://fbu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *