Кращу шкільну команду області визначали у Черкасах (ФОТО, ВІДЕО)

Кращу шкільну команду Черкащини визначили під час обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», повідомляє “Чемпіон“.

До Черкас на Центральний стадіон завітали команди, які перемогли в зональних етапах змагань, що проходили у районах та містах області: Черкаського колегіуму «Берегиня» м. Черкаси, Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 – Медична гімназія», Тальнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 – гімназія», Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Черкаської районної ради, Ватутінської спеціалізованої школи І-III ступенів №1 Ватутінської міської ради, Чорнобаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Чорнобаївської районної ради.

Кожна команда складалася з 12 учнів (6 дівчат і 6 хлопців) 5-6-х класів, які представляли один навчальний заклад. У програмі змагань учасники мали пройти три етапи: презентацію, вікторину, спортивну естафету.

Змагання розпочалися з презентації, у ході якої команди представляли себе, читали девізи, демонстрували емблеми та творчо подавали інформацію про спортивне життя школи і свої особисті досягнення, демонстрували спортивні руху. Розім’явшись «лелеченята» взяли участь в інтелектуальній вікторині, під час якої команди повинні були відповісти на запитання з олімпійської тематики.

blank

Найвідповідальнішим етапом став спортивний. Бігову доріжку Центрального стадіону розділили на відрізки, за кожним з яких був закріплений один учасник команди. Тут школярі мали продемонструвати свої навички на швидкість і вправність. Як результат – всією командою потрібно було показати найшвидший час долання естафети.

Підрахувавши бали на кожному з етапів, журі визначило переможців змагань. Так, перемогу в обласному етапі святкувала команда Черкаського колегіуму «Берегиня», яка отримала право представляти Черкащину на всеукраїнських змаганнях, другими стали уманчани, третіми – руськополянці. Варто додати, що команда «Берегині» перемагає вже кілька років поспіль.

Фото і відео Чемпіон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *