Кращих юних художників визначили на Черкащині

В Україні вже сьомий рік поспіль проходить конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Інформує “Прочерк”.

28 квітня 2017 р. під час урочистого зібрання з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці відбулося нагородження переможців у трьох вікових групах від 6 років до 18 років. У Черкаській області до розгляду шанованого журі запропоновано 435 творчих робіт учнів середніх загальноосвітніх шкіл та ліцеїв, закладів інтернатного типу, вихованців позашкільних навчальних закладів.

Журі конкурсу оцінило художню майстерність, втілення оригінальної ідеї та визначило 10 найкращих художників. Саме вони запрошені на святкування разом із батьками та художніми керівниками.

Голова журі начальник Управління Держпраці в Черкаській області Олена Лазарєва привітала юних майстрів та вручила переможцям від імені Оргкомітету конкурсу Грамоти та приємні подарунки.

Олена Лазарєва наголосила, що метою конкурсу дитячого малюнка є привернення уваги дітей і молоді до наявних проблем у сфері охорони праці. Завдяки поширенню інформації у ЗМІ, серед керівників дитячих установ і шкіл вдалося досягнути певних результатів. Щороку кількість поданих на конкурс робіт збільшується, що свідчить про зацікавленість дітей темою охорони праці. Переважна частина робіт – це малюнки школярів віком 6-12 років.

«Саме завдяки конкурсу «Охорона праці очима дітей» у малят вже на ранньому етапі психологічного розвитку сформуються знання про виробничі небезпеки і ризики, про принципи безпечної праці. Діти розумітимуть важливість вимог до охорони праці, будуть самі дотримуватися правил і спонукати до виконання своїх близьких, друзів, батьків… Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області протягом підготовки до проведення Тижня охорони праці у березні – квітні відвідували дитячі садочки, школи, професійні ліцеї і розповідали дітям про основи безпечної поведінки. Маю надію, що наступного року у конкурсі візьмуть участь ще більше діток. Вітаю з перемогою наших юних учасників і бажаю подальших творчих успіхів!», – відзначила Олена Лазарєва.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *