Кращим спортсменом липня на Черкащині став Денис Нечипоренко

Відзнаку “Кращий спортсмен” липня на Черкащині заслужено здобув легкоатлет Денис Нечипоренко, повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

Таке рішення експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області затвердила минулого тижня. Спортсмену та його тренеру Леоніду Нечипоренку вручили грамоту та грошову винагороду. Такий подарунок підготував для них депутат Черкаської обласної ради Роман Буданцев.

Минулого місяця Денис виборов перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики із бігу на 400 метрів з бар’єрами. Він має всі шанси стати учасником чемпіонату світу.

“Радію за легкоатлета Денис Нечипоренко і вітаю його з черговою перемогою. Такі досягнення ще раз підтверджують, що на Черкащині є умови для підготовки спортсменів такого рівня. Так, із обласного бюджету нещодавно було виділено кошти для обладнання спортивної зали, де займається Денис. Отримали від тренера подяку також за те, що є бігова доріжка, манеж, що багато грошей і зусиль вкладається в інфраструктуру спорту. Я сам займаюсь спортом, в тому числі бігом. Знаю, який нелегкий саме цей вид спорту. Щиро радію, що в Черкасах є такі спортсмени і я готовий їм допомагати”, – відзначив Роман Буданцев.

“Відзнака як кращого спортсмена місяця для мене було неочікуваною, навіть не знав, що мою кандидатуру подавали, проте це не менш приємно. Така нагорода в мене вже друга. Перша була взимку 2017 року. Зараз я відчуваю, що працюю недарма, адже мої старання помітили і відзначили”, – говорить Денис Нечипоренко.

Програму “Кращий спорсмен та кращий тренер місяця” було відновлено у 2015 році – коли відділення НОК України в Черкаській області очолив Андрій Більда. Відтоді щомісяця експертна комісія визначає кращого за результатами спортивних досягнень і відзначає грошовою винагородою.

Фото Вчасно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *