Кращим черкаським спортсменам виплачуватимуть стипендію

15 кращих черкаських спортсменів отримуватимуть щомісячну стипендію міського голови в розмірі 2 тис. грн. Таке рішення депутати ухвалили під час сесії, яка відбулася 15 березня, повідомляють у прес-службі Черкаської міськради.

Серед обов’язкових умов для призначення такої стипендії спортсменам є здобуття ними призового місця у чемпіонатах, Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Параолімпійських, Дефлімпійських іграх та постійне проживання в Черкасах.

– Це вперше в нашому місті за підтримки міської ради виплачуватимуть стипендію в розмірі дві тисячі гривень щомісяця 15-ом кращим спортсменам Черкас. І вже наступного місяця після затвердження Положення про стипендію міського голови будуть визначені відповідною комісією кандидати на її отримання, – прокоментувала рішення начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ольга Сисоєва.

Хто зі спортсменів отримуватиме таку стипендію визначатиме спеціально створена комісія шляхом відкритого голосування. Її склад (за посадами) має затвердити своїм рішення виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Як повідомив на сесії заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, на виплату стипендії до кінця 2016 року в бюджеті міста передбачено 240 тис. грн.

Фото nikinform.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *