Кращим працівникам сільгосппідприємства з Канівщини подарували поїздку у Єгипет (ФОТО)

ОВ «НВФ «Урожай» подарував поїздки до Єгипту кращим 30-ти власним працівникам, серед них – чотири жителі Канівщини. Про це інформує «Kanos» із посиланням на відділ зв’язків із громадськістю підприємства.

За даними відділу, 30 найефективніших працівників агропромислового підприємства «Урожай» отримали семиденний відпочинок у п’ятизірковому готелі із кількома басейнами, смачною кухнею та розвагами. Серед них жителі Канівського району: бухгалтер Ірина Логвиненко, агроном Надія Варнава, електрозварювальник Вадим Єремеєв та механізатор Олексій Пашкевич.

Олексій Пашкевич, механізатор на «Урожаї», Степанці, Канівський район:

– У свої 56 я наважився спуститися під воду з аквалангом. Жодного разу не пошкодував про це, бо побачити своїми очима яскравий підводний світ –інакше, ніж по телевізору. Морські їжаки, рибки-клоуни, різноманітні корали…це дивовижно. Якщо вже в Єгипті, то вирішив спробувати все. Разом з молодими колегами їздив у пустелю кататися на квадроциклах. Бачив, як живуть тамтешні аборигени – бедуїни. Вражений був, як люди серед мертвої пустелі виживають. Запитали в екскурсовода, чим харчуються верблюди, то при нас простягли тварині шматок картонного ящика. Верблюд охоче вирвав «їжу» зрук і апетитно почав жувати картон. Пощастило побувати в бедуїнській хатині, зробленій з хмизу і вимощеній зсередини плетеними килимами. Вразило розкидане сміття вздовж дороги в пустелю, а також скелети верблюдів. Цікавим була і подорож у Старе Місто. Мене запросили з собою для супроводу дві молоді колеги. Оскільки дівчата дуже гарні, то від арабів не було відбою. Жартома навіть давали по тисячі верблюдів за кожну з моїх красунь. Щоб не чіплялися місцеві, навіть придумав відмовку, мовляв, дівчата – мої молоді дружини і буду сердитися через надмірну увагу конкурентів.

blankВадим Єремеєв, електрогазозварювальник на «Урожаї», Тростянець, Канівський район:

– Ніколи не думав, що під водою з аквалангом так легко дихати. Інструктор провів мене ущелиною між коралами. Таких строкатих рибок ніколи не бачив, до однієї навіть торкнувся рукою, але вона швидко втекла. Плаваючи білосніжною яхтою, бачив покинуте іржаве морське судно, що наштовхнулося на кораловий риф. Його не ріжуть на брухт, щоб не пошкодити коралів.Прогулювався за межі готелю, бачив усю велич Шарм-ель-Шейху. Місту років 40, але дороги ідеальні, кажуть, що жодного разу їх ще не ремонтували.

blankІрина Логвиненко, бухгалтер на «Урожаї», Беркозівка, Канівський район:

– Під час відпочинку в Єгипті запам’яталося море, рибки, верблюди, дельфіни, смачні страви в ресторані і особливо стильне їх оформлення. Найчастіше згадую аніматорів, команду молодих і енергійних хлопців і дівчат, які не давали нікому в готелі сумувати. Навіть засмагати не було коли, замість цього – аеробіка, волейбол, йога та інші пляжні ігри. До речі, традиція в Єгипті для чоловіків –  не одружуватися доти, поки не заробиш на квартиру і золото для майбутньої обраниці – могла б знайти місце  і в нашій Україні.
blank

Надія Варнава, Ліпляве, агроном «Урожаю»

Фото  ТОВ «НВФ «Урожай», haverest.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *