Круглий стіл для осіб з особливими потребами провели в Золотоноші

Учасники АТО та інваліди мають особливий статус та потребують особливої уваги з боку державної служби зайнятості. З метою інформування даної категорії безробітних, щодо їхніх прав Золотоніським міськрайонним центром зайнятості було організовано круглий стіл. На даний захід запросили представників Золотоніської міської організації «Союз Організацій Інвалідів України» Тетяну Ярош, начальника Золотоніського об’єднаного управління ПФУ в Черкаській області Вікторію Карасьову та представника Золотоніського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Тетяну Жалобну.

Повідомляє “Прочерк”.

На початку зустрічі спеціаліст з профорієнтації Надія Журавльова розповіла про спектр послуг які надає служба зайнятості учасникам АТО та особам з інвалідністю, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кириченко ознайомила безробітних з актуальними вакансіями на ринку праці в м. Золотоноша та Золотонісьому районі.

Тетяна Ярош з метою кращого розуміння та задоволення потреб особливих категорій населення при працевлаштуванні та відкритті власної справи провела анкетування учасників семінару та розповіла про можливості співпраці учасників АТО та інвалідів  з Союзом.

Тетяна Жалобна надала інформацію у сфері захисту прав та свобод громадян та розповіла про послуги які надає місцевий центр.

Вікторія  Карасьова ознайомила всіх присутніх з перевагами майбутньої пенсійної реформи та особливостями отримання пенсії окремих категорій населення.

В заході взяло участь 26 осіб з числа безробітних. Кожен учасник зміг отримати відповіді на всі свої запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *