Куди черкащанам відправити дитину влітку?

Наближається літо, а значить, саме час визначитися, куди ваша дитина поїде відпочивати. У Черкасах та прилеглих районах не так і просто знайти тематичні табори з цікавою програмою.

У добірці  “in.ck.ua” – найцікавіші варіанти “розумного” відпочинку для дітей 6-17 років. Вартість варіюється від 2 до 5 тисяч гривень за зміну на два тижні. В деяких таборах немає батьківського дня. Якщо боїтеся залишати дитину одну надовго, обов’язково уточніть в організаторів, чи можна буде відвідати її в таборі.

Програма ІРІСу “Еко-містечко”

Літній проект Індіго-клубу “ІРІС” є логiчним завершенням рiчного розвивального циклу, що починається у вереснi. Лiтнiй проект створений переважно для членiв клубу, та ми також радi дiтям, що не проживають у Черкасах i не мають можливостi вiдвiдувати наш клуб, але протягом багатьох рокiв беруть участь в лiтнiй програмi разом з нами.

Практика екологiчного способу життя включає:

– увага до тiла (фiзична активнiсть, здорове харчування, чисте повiтря, вода)

– екологiчнiсть в стосунках (напрацювання програми спiльного проживання, вiдстоювання особистих кордонiв, пiдтримка дружнiх стосункiв, щирiсть, невимушенiсть)

– самопiзнання, органiзацiя побуту, дружнього до природи (простий уклад життя, натуральнi матерiали, бережне ставлення до ресурсiв)

– життя як творчiсть (самовираження через музику, танцi, спiви).

Вік дітей: 6 – 16 років.
Заїзд: сім змін, червень-серпень.
Віддаленість від міста: 30 км, еко-містечко в селі Чорнявка.
Вартість: від 1500 до 4000 грн.

“Фішки”: тренінги, спілкування, тілесноорієнтовані заходи, ігри, спецкурси, трудові години, розвиваючі заняття, екскурсії, дискотеки, вечори музики, багаття, купання, казки на ніч, а також сосновий ліс, річка, затишні приміщення, турботливі кваліфіковані тренери-психологи, здорова їжа.

За що платимо: розвивально-розважальна практика, харчування, проживання

Контакти: 56-34-40.

Дитячий табір “Козацька фортеця”

Табір сподобається тим, хто хоче відчути справжнє козацьке життя та відпочити від школи, батьків, телевізорів і комп’ютерів. У таборі “Козацька фортеця” дітей виховують у дусі справжньої Запорізької Січі, сповненої козацьких традицій, лицарських подвигів і таємниць, прищеплюють любов до своєї землі, народу, традицій.

blank

Вік дітей: 8 – 15 років.

Заїзд: травень-серпень.

Віддаленість від міста: 51 км, с. Плескачівка, Смілянський район.

“Фішки”: лекції з історії України, традиційна зарядка козаків, туристичні походи, ігри з елементами екстриму – орієнтування на місцевості, переправа через річку, вивчення бойового мистецтва гопака, верхова їзда, стрільба з лука, малювання на природі. Для дівчаток програма доповнена спеціальними заняттями з бісероплетіння, вивчення народної символіки, іграшок, слов’янських зачісок, народних танців, йоги.

Вартість: 4300 грн за 10 днів.

За що платимо: проїзд, проживання в спеціальних наметах, 4-разове харчування, медичне обслуговування, охорона, навчально-розважальна програма.

Контакти: 050-410-79-32, 067-254-51-52, e-mail: tabir@hopak.kiev.ua.

Дитячий табір “Холодноярська республіка”

У таборі роблять ставку на активні ігри і всесторонній розвиток особистості. Мета програми – виховання свідомих громадян, які відстоюють свою культуру та віру, не забуваючи про тернистий шлях, пройдений предками. Діти вивчають українські пісні та вірші, знайомляться з народними ремеслами та пізнають історію козацького краю. Малеча живе в окремих капітальних житлових корпусах в селі Леськи, недалеко від Черкас. Табір надійно охороняється та забезпечений міжміським зв’язком.

blank

Вік дітей: 7-14 років.

Заїзд: червень-серпень.

Віддаленість від міста: село Леськи, 18 км від міста.

“Фішки”: квести, цікаві конкурси, творчі майстер-класи, розвиваючі ігри, екскурсії, дискотеки тощо.

Вартість: зміни за бажанням батьків від 12 до 18 днів, 1 день – 170 грн

За що платимо: проживання, харчування, екскурсії, розважальна та навчальна програма.

Контакти: (050) 464-88-31.

Козацький дитячий табір відпочинку “Дахнівська Січ”

Епоха українського козацтва, із національними конкурсами, забавами й іграми… У таборі роблять акцент на виховання й оздоровлення дітей у національних козацьких традиціях. Виховання дітей у таборі відбувається на засадах Запорізької Січі, відпочинок сповнений козацьких традицій, лицарських звитяг і національного духу. Дітям прищеплюють любов до своєї землі, свого народу, розуміння того, що всі ми – українці, нащадки козацького роду, а отже, маємо бути гідні своїх славних предків.

blank

Дітям читають лекції з історії України, розповідають про життя козаків на Січі, вивчають закони дружби і честі, навчають елементам українського бойового гопака.

Вік дітей: 7 – 17 років.

Заїзд: червень-серпень.

Віддаленість від міста: Дахнівка

“Фішки”: історія українського козацтва, зони для творчості й відпочинку, козацька смуга перешкод, кінні траси, тир, басейн, волейбольний, футбольний та баскетбольний майданчики, відкрита сцена, майданчик для проведення святкових заходів, поле для пейнтболу, відкрита сцена.

Вартість: 3000 грн за 14 днів.

За що платимо: проживання у будиночках зі зручностями, харчування, медичне обслуговування, розважальна і навчальна програми.

Контакти: (096) 213-79-05.

Програма ІРІСу “Подорожі у просторі і часі”

Для підлітків, яким набридло місто, і хочеться єднання з природою, дружніх і теплих стосунків, захоплюючих краєвидів… Для менш досвідчених – походи в Ірдинський ліс та Холодний Яр, для більш досвідчених – у Карпати.

blank

Вік дітей: 10 – 16 років.

Заїзд: червень-серпень.

Віддаленість від міста: 30-40 км та 800 км.

Вартість: від 650 грн.

“Фішки”: романтика, дружні стосунки, навички самооблаштування, випробування та тренування фізичної сили, увага до “тут і тепер”, краєзнавчі розповіді.

За що платимо: наставництво, проїзд, харчування.

Контакти: 56-34-40.

Фото http://in.ck.ua/ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *