Куди і скільки витрачено коштів для золотоніського колектору

Лютнева погода нарешті подарувала золотонісцям сонце та відлигу, тому на багатостраждальному колекторі водовідведення по вулиці Шевченка розпочато перші у 2017 році кроки з його реконструкції. Діяльність фахівців планували відновити ще наприкінці січня, проте тоді роботам завадили міцні морози, що повернулися на Черкащину. Нині ж синоптики прогнозують подальший поступ весни, тому найгарячіша точка міста сьогодні – район Собору.

Інформує “Золотоноша”.

Саме звідти, з місця масштабних аварій, що переслідували Золотоношу ще з літа, й розпочали  свою роботу комунальники. Вулиця Шевченка – головна магістраль міста, тому без транспортних проблем місцевим водіям не обійтися ще довго. Поталанило хіба що більш-менш вдалим місцем робіт нинішніх – рух повністю не перекрито, а водії мають змогу скористатися односторонніми об’їздами ділянки навколишніми вулицями.

Лютневий процес реконструкції, до речі, виконується нині підрядником в борг. Це – ті роботи, по яким компанія виграла тендер і проводяться вони в розрізі проведеної тендерної процедури. Проте кошти за виконання будуть переведені лише після їхнього завершення і надання відповідних актів. Ці акти будуть підписані авторським та технічним наглядом над об’єктом. Лише після цього кошти підуть на оплату.

Зважаючи ж палкі суперечки довкола першого траншу від Кабміну, виділеного в кінці минулого року, саме час розібратися детально, куди ж і на що саме пішли неодноразово згадані в сторонніх політичних цілях три десятки мільйонів?

колектор водовідведення 2колектор водовідведення 3колектор водовідведення 4колектор водовідведення 5колектор водовідведення 6колектор водовідведення 7колектор водовідведення 8колектор водовідведення 9колектор водовідведення 10

Фото http://zolotonosha.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *