Купити очищену воду в Черкасах можна через інтернет

Нові послуги для черкащан, які звикли купувати очищену воду у спеціальних автоматах, запровадило комунальне підприємство «Черкасиводоканал».

Як розповів Черкаси.cityдиректор підприємства Сергій Овчаренко, працівники «Черкасиводоканалу» періодично влаштовують виїзні продажі карток для купівлі води у автоматах безпосередньо у місцях їх розташування.

– Нині у Черкасах діє п’ять автоматів очищення види. У них звичайна водопровідна вода проходить глибоку дев’ятиступеневу очистку і стає значно чистішою ніж та, яку продають інші постачальники очищеної питної води. Послуга виявилась настільки популярною, що ми запровадили нові способи оплати для зручності користувачів. Тепер вносити кошти на картки можна не тільки в касі підприємства, але й через інтернет, у тому числі з мобільного телефону, через систему електронних платежів «Приват24», — роз’яснив Сергій Овчаренко.

Такі автомати розташовані у Черкасах біля драмтеатру (поряд із пам’ятником Тарасу Шевченку), у Південно-західному районі на алеї Путейка та на Митниці. Ще два автомати діють біля «Черкасиводоканалу». Картка дозволяє у автоматах купувати воду по 35 копійок за літр.

Фото http://cherkasy.ua.city/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *