Київська фірма виграла тендер на побудову нового Палацу спорту в Черкасах

Міжнародні змагання, європейські чемпіонати та зіркові спортсмени. Усе це може з’явитися у Черкасах. Уже за рік у місті мають звести новий Палац спорту, повідомляє ВІККА.

Напередодні у місті провели аукціон на виконання проектних робіт. Послугу вартістю у понад два з половиною мільйони гривень надасть відоме столичне товариство “Альтіс-Констракшен”, що належить структурам тестя відстороненого від посади голови ДФС Романа Насірова. Фірма виграла тендер на замовлення КП “Черкасиінвестбуд”. Послуга має бути надана до першого серпня цього року.

Згідно з тендерною документацією, підрядник повинен втілити проектні роботи тривалістю 75 та 120 календарних днів. Спортивну арену мають звести на земельній ділянці в мікрорайоні Перемога-2 між вулицями Олени Теліги та Академіка Корольова протягом 2018-2019 років. Розпочати роботи планують вже восени.

Арена вміщатиме майже три тисячі глядачів та буде придатною для проведення змагань з різних видів спорту. Такий новобуд дозволить Черкасам приймати низку чемпіонатів міжнародного рівня, кажуть фахівці.

Картинка Федерація баскетболу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *