Китайці хочуть торгувати молоком та пивом із Черкащини

Сьогодні голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко зустрівся із китайською делегацією, а саме представниками групи компаній «Travellheart  Enterprise Group» (Пекін, Китай).

Як повідомляє кореспондент «Вичерпно», ця група компаній є об’єднанням представників великих бізнесових кіл Китаю, яка об’єднує широкий спектр напрямків, зокрема, ІТ, агропромисловий напрямок, переробну галузь та багато іншого. Вона використовує весь свій унікальний потенціал для обслуговування різних рівнів китайського уряду та малих і середніх підприємців, водночас розширюючи систему надання послуг, включаючи ресурси, бренд-маркетинг, соціалізацію, сучасне сільське господарство тощо.

Вже традиційно, в першу чергу мова йшла про інвестиції. Зокрема, про те, чим може бути цікава Черкаська область бізнесу Китаю.

– В області з кожним роком зростають інвестиції, є висококваліфіковані кадри, досить переробних підприємств. Крім того, в нас почав працювати індустріальний парк у Золотоноші, — зазначив у ході зустрічіголова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. —  Також ми б хотіли бачити розвиток нашої водної артерії — Дніпра. Ще в нас активно розвивається виробництво овочів.

19691620_1205918842869758_1981919437_n

До того ж, очільник області розповів, що в нас багаті поклади бурого вугілля та горючого сланця. Це дає перспективи подальшої переробки останнього в нафтопродукт.

– Для розвитку бізнесу в нас створена Агенція розвитку підприємництва. Достатньо й будівельних компаній. Тому якщо буде бажання знайти земельну ділянку, ми можемо в цьому сприяти, — наголосив Юрій Ткаченко.

Свої пропозиції співпраці висловили і підприємства Черкащини, яким є що запропонувати східним партнерам.

Зокрема, Ірина Павленко, директорка найбільшого підприємства по заморожуванню продуктів ПрАТ «Фрау Марта» зазначила, що вони випускають овочеву лінійку за всіма стандартами.

– Ми були б раді представити свій товар на східних ринках. Ми покриваємо практично 50 % ринку  пшениці Європи. Пропонуємо вам активну співпрацю, оскільки хочемо охопити і ринок Азії, — додав преставник фірми «Агропрофтрейд».

У свою чергу президент клубу «Travellheart Enterpreneur Club» Ян Юньфеньвідрекомендував представників бізнесової групи, які завітали разом з ним на зустріч. Вони представляють дуже різноманітні сфери виробництва та переробки, серед яких є навіть виробництво електроприладів, що економлять споживання енергії. Також вони займаються виробництвом продуктів харчування, молочної продукції та ін.

Китайці відзначили, що вони зацікавлені торгувати у своїх супермаркетах нашим молоком, пивом та борошном.

19756240_1205918852869757_873367763_n

Цікавить їх і вирощування сої, соняшника та інших рослин, адже вони вже побачили, що у нас дуже гарні чорноземи.

Юрій Ткаченко відзначив, що вони нададуть всю необхідну інформацію та контакти, щоб китайська делегація могла розглянути можливі варіанти організації виробництва на території Черкащини. Для цього їм готові надати усі необхідні ресурси. Також представники делегації попросили надати їм інформацію щодо того, як в Україні працює кредитування, які податкові ставки та іншу необхідну інформацію для початку бізнесу.

– Наша команда готова надати вам всі необхідні умови, щоб ви працювали у нас, — сказав Ткаченко, запросивши китайську делегацію на Інвестиційний форум.

Насамкінець учасники зустрічі обмінялись символічними подарунками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *