Киянка написала книгу про Жашків

Про Жашків, що на Черкащині, тепер може довідатися вся Україна. Киянка Юлія Матту  написала книгу під назвою «Жашківські равлики». Хоча в самому Жашкові жінка була лише один раз, але говорить, що ця місцевість на Черкащині не залишила її байдужою.

Про це повідомляє “Прочерк”.

“У Жашкові я була лише один раз – проїздом. І якось тамтешні люди мене зачепили, а в самому районі все здалося напрочуд простим. І так вийшло, що саме Жашків мені запам’ятався, – розповідає Юлія Матту. – Я взагалі не збиралася писати книгу, просто робила якісь тексти, веселила ними друзів.”

А потім друзі й запропонували Юлії об’єднати тексти та видати свою першу книгу. Тож завдяки їй Жашків став відомим ще і в літературі.

Головна героїня книги, розповідає авторка, дуже багато подорожувала та чимало бачила в житті.

” І зовсім випадково героїня зустрічає сільського хлопця, з яким і стає щасливою. За сюжетом цей хлопець – із Жашківщини, – переповідає сюжет пані Юлія. – У своїй книзі я хотіла сказати, що не потрібно шукати заморських принців, чи тих, хто має київську прописку, адже дуже багато гарних хлопців є в різних куточках України. І навіть, якщо це хлопець із села, він може бути ще кращим чоловіком, ніж якийсь принц. А чому равлики? Бо наприкінці головній героїні хочеться равликів і вона шукає їх у Жашкові”.

«Жашківські равлики» вийшли невеликим тиражем. Але письменниця зазначає, що хотіла б презентувати книгу жашківчанам та почути їхню думку.

“Думаю, що половина жашківських хлопців, прочитавши книгу, впізнають себе”, – переконана авторка.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *