Лікарні Черкас отримають у подарунок інвалідні візки

В рамках проекту R500 християни в Черкасах змонтували 100 інвалідних візків. Засоби пересування відправляться в подарунок десяти лікарням міста. Звідти їх розподілять по відділеннях, де ними зможуть користуватися пацієнти.

 

Про це інформує сайт gcshelp.

«Ми бачимо, що зараз є потреба в нашій допомозі і намагаємося підключитися до роботи держави. Християни повинні допомагати, тим хто цього потребує », – розповідає голова правління благодійної організації «Сила духу» Валерій Петроченко.

Організація працює в цьому напрямку не один рік. «Сила духу» перенаправляє візки і ходунки не тільки на лікарні, за допомогою до неї можуть звернутися звичайні люди з такою потребою.

blank

Організація співпрацює з міжнародними фондами, звідки і приходять засоби пересування в розібраному вигляді.

«Збирати їх не складно, але все-таки є певна специфіка, – розповідає Андрій Руденко, волонтер організації, – щоб не перекладати це на плечі медичного персоналу, ми разом з братами робимо цю важливу роботу».

blank

Готові агрегати відправляться в лікарні наступного тижня.

У цьому році при складанні брали участь представники різних конфесій. У Черкасах їх об’єднало святкування 500-річчя Реформації. У місті це не перша акція, проведена в рамках R500. Раніше тут проходило святкування Різдва, 6 одночасних флешмобів, роздача подарунків дітям в медичних установах міста. У найближчих планах великий концерт на Великдень і прибирання міста. Крім цього, комітети з відзначення R500 в Черкасах запланували ще багато заходів.

Фото http://www.gcshelp.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *