Лікаря з Черкас навчатимуть протезуванню

Один з черкаських лікарів пройде навчання з протезування, аби в подальшому працювати з пораненими бійцями АТО. Кошти на навчання виділить благодійний проект.

Про це розповів заступник голови Черкаської ОДА Сергій Овчаренко, пише Прочерк.

“Ми оберемо з трьох кандидатів одного, якого відправимо на навчання протезуванню. Мова йде про Канаду, Львів, або якусь іншу європейську країну. Зараз стоїть питання, чи це будуть звичайні протези, чи це спортивні протези, чи діагностування, чи реабілітація. Це напрочуд гарна ідея. Якщо черкаський лікар навчиться протезувати, то, я думаю, ми зможемо знаходити засоби для того, аби купувати європейські протези. Це важливо, адже мова йде про повноцінне життя наших захисників”, – розповів Сергій Овчаренко.

Натомість співзасновник благодійної організації «Народжені в сорочках» Роман Крутяк стверджує, що краще для Черкас підготувати психолога-реабілітолога.

“Якщо лікар пройде навчання і здобуде знання із протезування, то він не зможе їх використати у Черкасах, бо тут немає необхідної бази. Скоріш за все ми підготуємо одного лікаря, який зможе ефективно працювати з пораненими бійцями як психолог-реабілітолог”, – говорить Роман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *