Літня вулична акція під назвою «Бібліотека під парасолькою» стартувала сьогодні в Черкасах (ФОТО)

Її проводять всьоме. Усе для того, аби популяризувати українську книгу та залучити до читання якомога більше людей, пише прес-служба Черкаської міськради.
Цьогоріч завдяки перемозі в «громадському бюджеті» для проекту вдалося придбати нові парасольки з підставками, мобільні стелажі для книг, пластикові столи та стільці, автономну акустичну система та зручні м’які меблі. Відтепер, переконують бібліотекарі, їхня акція проходитиме в більш комфортних умовах. У 2017-ому році за цю ініціативу свої голоси віддали близько 800 містян.
На відкриття події завітали представники заступники міського голови Черкас Людмила Бордунос, Ігор Коломоєць, а ще – представники департаменту освіти та гуманітарної політики. 
– Цей проект приклад того, як можна використати кошти громади, міського бюджету, на задоволення потреб містян, – прокоментувала Людмила Бордунос. – Це корисна ініціатива й радує, що наші жителі підтримали її. Тепер кожен, хто любить читати, зможе робити це просто неба, на свіжому повітрі – у альтернативному форматі. 
Кожен четвер, упродовж літа, на відвідувачів чекають огляди нових надходжень, інтелектуальне спілкування та зустрічі з письменниками.
Місце проведення: сквер біля бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Хрещатик, 200).
blank
blank
blank
blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *