Майже 1300 черкасців бажає отримати податкову знижку

Протягом січня – серпня 2016 року скористались своїм правом та подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік для отримання податкової знижки майже 1300 черкасців. Таким громадянам з бюджету буде повернуто понад 1,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомив начальник Державної податкової інспекції у м. Черкасах Антон Царюк.

Про це повідомляє “Економіка сьогодення”.

Серед таких декларацій 77% подано з метою реалізації права на податкову знижку на навчання. “Цим правом скористався 1001 житель обласного центру, з бюджету їм буде повернуто понад 1 млн. грн.”, – зазначив Антон Царюк.

Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, начальник інспекції назвав наступні:

– 178 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 148,6 тис. грн.;

– 87 громадян подали податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 443 тис. грн.;

– 12 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 30,5 тис. грн.;

– 3 громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, їм буде повернуто 4,9 тис. грн.

Станом на 9 вересня 2016 р. громадянам, які задекларували право на податкову знижку, вже повернуто понад 1,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Від жителів міста Черкаси декларація приймається за адресою: вул. Хрещатик, буд.235, каб.416, т. 37-42-37.

Фото www.slovo.if.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *