Майже 243 тис. домогосподарств на Черкащині отримують субсидії

Зараз органи соціального захисту здійснюють поточне призначення субсидій на наступний період та нове призначення громадянам, які звертаються за отриманням субсидії. Нині ж субсидії є у майже 243 тис. господарств Черкащини, повідомляють в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

Іфнормує Черкаська ОДА.

Сума нарахованих за вісім місяців цього року субсидій становить 1 млрд 921 млн грн, що на 1 млрд 719 млн грн більше у порівнянні з відповідним періодом 2015 року.

Додамо, в усіх управліннях соціального захисту Черкащини впроваджується новий програмний комплекс «Житлові субсидії» Особливості переходу на цей програмний комплекс пояснювали днями спеціалістам органів соціального захисту населення області в ході семінару. На відміну від попередньої програми «Наш Дім», новий програмний комплекс має більш широкі технічні можливості та дозволяє швидше опрацьовувати справи.

Першими на Черкащині новий комплекс впровадили спеціалісти управління соціального захисту населення Соснівського району Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради. А тому вже на власному прикладі показували слухачам семінару всі особливості налаштування та адміністрування системи, конвертації баз даних, роботи з заявами тощо.

Фото np.pl.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *