Майже 30 тисяч черкащан звернулися до служби зайнятості

У січні 2017 року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 29,5 тис. осіб, що на 2,4 тис. осіб менше, ніж торік у січні. Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 3,1 тис. вакансій, що на 34,1% більше, порівняно з січнем минулого року. Протягом січня 2017 року на одне вільне робоче місце претендувало 8 безробітних.

Повідомляє “Про Все”.

За сприяння обласної служби зайнятості у січні отримали роботу майже 2 тис. осіб, у тому числі 902 безробітних, серед яких кожний п’ятий належав до соціально вразливих категорій населення. До тимчасової зайнятості залучені 328 осіб.

Для допомоги у здобутті і вдосконаленні професійних знань, умінь та навичок організовувалось професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. Навчання здійснювалось під замовлення роботодавців або для самозайнятості людини, тобто провадження підприємницької діяльності. Так, у січні майже 400 безробітних направлені на профнавчання. Всього з початку року 1,2 тис безробітних підвищували конкурентоспроможність на ринку праці.

Щодо роботи з вимушено переміщеними особами, то у січні цього року центрами зайнятості забезпечено працевлаштування 13 осіб, переміщених з тимчасово окупованої території України або районів проведення АТО. Рівень працевлаштування цієї категорії громадян минулого місяця в цілому по області становив 10%. Найвища питома вага працевлаштованих осіб із числа ВПО в Монастирищенському РЦЗ, Жашківському РЦЗ та Маньківському РЦЗ.

У січні 2017 року у центрах зайнятості області отримували послуги 1874 особи з числа демобілізованих військовослужбовців, які приймали участь в АТО. Всі вони отримали профорієнтаційні послуги, 40 осіб – працевлаштовані, 83 особи проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості, 16 осіб – охоплені тимчасовою зайнятістю.

Станом на 1 лютого 2017 року 18,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у січні 2017 року складав 1950 грн.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *