Максим Мірошниченко про готовність збірної до чемпіонату Європи

 Молодіжна збірна України вже майже протягом місяця готується до чемпіонату Європи, який незабаром пройде у Фінляндії. Тренувальною базою для команди є саме Черкаси. Та це і не дивно, адже кістяк команди складають саме вихованці Черкаської школи баскетболу.

Прес-служба “Черкаських мавп” поспілкувалася із захисником нашої збірної та гравцем “Черкаських Мавп” – Максимом Мірошниченко.

– Макс, з поверненням в Черкаси! Які враження від збірної Греції? Після Франції думали, що розберетесь з ними «однією лівою»?

– Дякую! Ми дійсно виконали великий об’єм роботи, перед цим обіграли молодіжну збірну США та Франції. Поїхали в Грецію і думали, що без варіантів виграємо всі три гри, адже в команді Греції практично всі хлопці були 97-го року народження. Але вийшло так, що накопиличилася втома, плюс свою роль відіграв переліт. Коли почали грати ми зрозуміли що вони дійсно сильні суперники. Але наступні дві гри ми з ними грали на рівних. Отож щоб займати призові місця на цьогорічному чемпіонаті Європи потрібно бути як мінімум трохи краще ніж вони, а вони грають на високому рівні.

– Із кожним матчем із греками ви грали все краще і краще. У наступній зустрічі – переможете?

–  Я думаю це беззаперечно була б цікава гра!

 – Чи були якісь особливі емоції, коли дізнався, що тебе викликали грати за збірну?

– Особливих емоцій не було, тому що знав, що поїду. Це звичайні тренування, тільки більша відповідальність через те, що представляєш національну команду.

 – Як взагалі настрій у команди?

– Гарний, робочий настрій. Відчувається, що ми вже більше дізналися один одного, згуртувалися. У команді чудова атмосфера, тому працюємо на результат.

– За великим рахунком довгої відпустки в тебе не було. Розкажи, чи встиг відпочити?

– Взагалі так. У  мене було два тижні відпочинку по закінченню сезону. Їздив до рідних у Кривий Ріг, а також на 4 дні на відпочинок до Одеси. Звісно, що кожного дня тренувався, ходив у басейн, плавав.  Але зараз знову вже трохи накопичилася втома, тому хочеться швидше зіграти на чемпіонаті Європи, зіграти позитивно, зайняти призові місця і відпочивати!

 – Минулого сезону ти видав декілька яскравих матчів, наприклад гра з Волиньбаскетом, коли ти посадив Джексона на п’яту точку. Думаю всі то пам’ятають. Як вважаєш, в наступному сезоні в тебе буде більше таких матчів?

– Ну, чесно кажучи я сподіваюся, що в цьому році в мене буде багато матчів в яких я буду багато грати. Досить сидіти як запасний гравець, цього сезону хочеться вже бути основним гравцем складу. Тому все в моїх руках та в руках тренера.

Фото “Черкаських мавп” 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *