Маленькі моделі з Умані презентуватимуть колекцію в Греції

Після перемоги на всеукраїнському дитячому конкурсі моделей маленькі уманчанки тепер підкорятимуть Грецію. На кращих подіумах Європи юні красуні презентуватимуть колекцію уманського дизайнера Світлани Господаренко (Творча Майстерня “ОКРАСА”), інформує “Вечірня Умань”.

На початку весни в Києві відгримів всеукраїнський конкурс моделей, дизайнерів, та кращих дитячих театрів мод UKRAINIANFASHIONKIDS, де вихованці центру таланту, краси та інтелектуального розвитку «CRYSTALS» вибороли ІІ місце. Протягом місяця з маленькими уманчанками займався один із кращих хореографів країни режисер-постановник, шоу “Танцюють Всі” другого сезону – Віталій Загоруйко, що допомогло дівчаткам підкорили столицю з першим виходом на подіум.

У такому конкурсі юні красуні і уманський дизайнер приймали участь вперше, але це не завадило їм обігнати провідних дитячих дизайнерів всієї країни, і вибороти не тільки призове місце, а й право представляти Україну на міжнародному фестивалі сценічних мистецтв GoldenLaurel у Греції.

Окрім того, топ-моделі приймуть участь в фешн-дефіле французького дизайнера в Каннах, а дизайнер Світлана отримала сертифікат на навчання в Академії стилю і дизайну AndreTAN.

Юних уманчанок також можна побачити на сторінках провідних дитячих глянців країни та в каталозі дитячої колекції ювелірного бренду «Заріна».

Фото “Вечірня Умань”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *