Мандрівна виставка завітає до Черкас

До Черкас прибуває Мандрівна освітня виставка «Кожен має знати свої права». Виставка не один рік подорожує по всій території України та слугує інструментом для освіти молоді і не тільки про права людини, повідомили «Прочерку» у благодійній організації «Волонтер Черкащини».

Інформує “Прочерк”.

Офіційне відкриття виставки відбудеться 17 жовтня о 10 год. у кінотеатрі Україна за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 21. Запрошують усіх охочих.

Перед відкриттям, 13-14 жовтня, проводитиметься навчання гідів, які потім будуть працювати з відвідувачами на виставці. Контрактна інформація за тел. 0963901656.

Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» створена ГО «МАRТ», за підтримки Міжнародного фонду «ВІДРОЖДЕННЯ»

ГО «МART» – незалежна неполітична неприбуткова організація, яка бачить своїм завданням розвиток громадянського суспільства, навчання та просвітництво в сфері прав людини, моніторинг дотримання прав людини, відстоювання суспільних інтересів з використанням механізмів захисту прав людини.

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано програмою USAID «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *