Майстриня з Легедзиного виготовляє картини з насіння та круп

У Тальнівській центральній бібліотеці діє незвичайна виставка декоративних робіт жительки села Легедзиного Галини Мифодюк. Жінка з гордістю демонструє свої картини виконані з насіння та круп, – пишуть “Вісті Черкащини”.

Зараз на її рахунку близько 50 виробів. Є оздоблені ложки та вази. Частину своїх робіт майстриня вже подарувала рідним. Ще з дитинства любила робити аплікації з сушеного листя. Потім її роботи брали на виставки народних умільців.

– Щороку на виставки возили вишивки, а я вирішила щось змінити – спробувала оформити картину з насіння. В інтернеті подивилась подібні ескізи, тоді виготовила свої. Вік живи, вік учись – за таким принципом працюю і живу, – розповідає Галина Мифодюк.

Понад 6 років майстриня працює з композиціями із насіння та круп. Перша картина була оздоблена жовтими соняхами на блакитному небі.

Найпершими поціновувачами робіт Галини, була її родина.

– Коли сідаю за роботу, забуваю все: проблеми, болі. Якщо ж безсоння – придумую новий ескіз майбутнього виробу.

Майстриня зізнається, щоб оформити одну з таких картин потрібно багато часу, адже крім творчості, є ще й господарство. Насіння для майбутніх робіт заготовляє сама: збирає, миє, висушує, фарбує. Ділиться, що вирощує понад 12 видів квасолі, 5 кукурудзи та різноманітного збіжжя.

Пані Галина все життя прожила у Легедзиному. За спеціальністю агроном, проте дуже любила дітей, тому коли з’явилося вакантне місце – пішла працювати сільським бібліотекарем. Веде гурток «Лісовичок», де займається аплікацією з дітками різного віку. Пишається тим, що її вихованці зайняли перше місце в цьогорічному обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти». Жінка з гордістю розповідає про кожного з дітей, показує фотографії своїх учнів вже з власними роботами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *