Мер Черкас вручив почесні відзнаки з нагоди Дня міста

З нагоди 733-ї річниці заснування Черкас у Долині троянд, як і в усіх мікрорайонах та парках Черкас у суботу проходили святкові заходи. Інформує “Про головне“.

Зі словами привітань до всіх містян звернулись міський голова Анатолій Бондаренко та шановні гості, зокрема, з-за кордону: міський голова Руставі (Грузія) Іраклі Табагуа, міський голова Кушадаси (Туреччина) Омер Гюнель, заступник голови Мозинського районного виконавчого комітету Фелікс Галюк (Білорусь), координатор комітету міст-побратимів Черкаси – Санта-Роза Фред Птуха (США), перший заступник хокіма міста Фергана Юлдашев Шерзод (Узбекистан).

Також з центральної сцени у Долині троянд привітали Черкаси з Днем народження депутати Верховної Ради України Олександр Скічко, Любов Шпак, Андрій Стріхарський, представники групи компаній “Укравіт” та численні гості, які завітали сьогодні на свято.

Анатолій Бондаренко наголосив, що Черкаси – місто сильних духом людей, справжніх нащадків козаків, людей зі щирою душею та великим сердцем:

– Для кожного жителя нашого рідного міста сьогодні свято. Адже Черкаси – наш спільний дім і всі ми є однією великою родиною.

Міський голова підкреслив, що й надалі його команда робитиме все для того, аби життя в Черкасах ставало кращим, комфортнішим, безпечним та цікавим.

У свою чергу, з нагоди свята Анатолій Бондаренко вручив почесні відзнаки кращим спортменам, рятувальникам та працівникам підприємств.

blankblankblankblank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *