Мер Черкаси приєднався до забігу містян

Дистанцію у 730 метрів історичним Хрещатиком сьогодні  вранці пробігли  черкащани різного віку та фізичної підготовки. Так, дорослі та діти, професійні спортсмени та любителі, а також керівництво міської влади привітали рідні Черкаси з 730-ю річницею від дня заснування.

Про це інформує “Прочерк”

Вітаючи учасників пробігу, міський голова Анатолій Бондаренко побажав  кожному гарного настрою та  успіхів на спортивній ниві:

“Радий вас вітати цього  чудового дня, в день народження нашого славного міста! Цей сімсот тридцятиметровий пробіг історичним Хрещатиком, а рівно стільки сьогодні виповнюється Черкасам,  – гарний початок святкового дня. Я гордий, що сьогодні тут зібралися люди, яким не байдужий спорт, здоровий спосіб життя, люди, які прославляють своїми спортивними досягненнями Черкаси не лише в Україні, але й за її межами.  Я сам прихильник активного  способу життя , фізичного вдосконалення людини. Тож нехай сьогоднішній старт стане символічним стартом нової сторінки  розвитку Черкас та зміцнення здоров’я наших черкащан!”

Водночас наголосив, що у такий спосіб міська влада Черкас прагнула вкотре привернути увагу до активного й здорового способу життя. Адже  наші Черкаси – це не тільки затишне й ошатне місто, а й місто спортивної слави.

blank

blank

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *