Мер міста проінспектував ремонт черкаських доріг

Міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі хід проведення відповідних робіт, цього тижня проінспектувавши вулиці Героїв Дніпра та Оборонну, – інформують у Черкаській міській раді.

Повідомляє “0472.ua”.

За словами Анатолія Васильовича, з боку міської влади зроблено все для якомога швидшого проведення зазначених робіт: розроблено проектно-кошторисну документацію, проведено тендери, забезпечено фінансування. Тож підрядним організаціям – переможцям – надано всі можливості для повного виконання ремонту черкаських доріг. Проте дещо гальмують цей процес заводи, які виготовляють асфальт. Оскільки вони просто не встигають виготовити необхідний обсяг асфальтобетону.

– Проте я впевнений: найближчим часом ця ситуація налагодиться, – зауважив міський голова

Щодо темпів виконання ремонту по вул. Героїв Дніпра, Анатолій Бондаренко сказав, що там немає питань до підрядника. Через тиждень планується укладання верхнього шару ЩМА. Також на часі – виготовлення проекту реконструкції третьої черги вул. Героїв Дніпра до вул. Козацької. Вже оголошено конкурс на проведення відповідних робіт.

Тоді як стосовно вул. Оборонної – керівники організації, яка виграла тендер на проведення відповідних робіт, запевнили міського голову, що за два місяці будуть завершені всі роботи. Зокрема, й з облаштуванням вуличного освітлення та тротуарів. Тоді як впродовж найближчих трьох тижнів буде здійснено укладання асфальтобетонного покриття по вул. Оборонній.

Фото https://www.0472.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *