Мер наголосив, що влада Черкас і надалі підтримуватиме ініціативи черкаської громади

Ситуацію з дотриманням Правил благоустрою міста, вирішення соціальних та інших проблемних питань, з якими звертаються мешканці мікрорайонів Черкас до міської влади та комітетів самоорганізації населення, обговорили на спільній нараді під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка з керівниками КСНів, пише прес-служба Черкаської міської ради.

Анатолій Бондаренко наголосив, що міська влада Черкас і надалі підтримувати ініціативи черкаської громади та комітетів самоорганізації населення, які представляють її інтереси.
За його словами, усі мікрорайони міста мають отримувати належну увагу до потреб його мешканців та  фінансування на вирішення нагальних питань.
Також міський голова запросив до подальшої спільної роботи з міською владою і  комітетами активних мешканців задля позитивних змін у мікрорайонах.
Приміром, нині розглядається можливість передачі на органи самоорганізації населення повноважень громадських  інспекторів з благоустрою, які стануть підмогою в роботі муніципальних та дільничних інспекторів.
Це сприятиме більш ефективному контролю за дотриманням Правил благоустрою міста та правопорядку в мікрорайонах.
На сьогодні територія Черкас поділена на 19 мікрорайонів, у кожному з яких діє орган самоорганізації населення. Ці структури максимально наближені до потреб мешканців.
Тож в рамках чинного законодавства і наділених повноважень працюють з населення. Зокрема, здійснюють роботу з документацією, видачу довідок, характеристик, актів опитування, беруть участь в організації культурно-освітніх заходів, спільно з депутатами ініціюють розгляд важливих для їх мікрорайонів питань. А також – подають пропозиції до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас.
Варто відзначити, що керівництво комітетів активно співпрацює з дільничними інспекторами, соціальними службами міста, задля попередження активізації негативних проявів на підзвітних їм територіях. Так, у приміщеннях 14-ти КСН-ів здійснюється спільний прийом з дільничними  інспекторами.
Усі витрати з утримання комітетів, виплати заробітної плати головам та секретарям, комунальних послуг тощо фінансується з міського бюджету.
Як розповів начальник відділу підтримки громадянського суспільства департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Олексій Дубовий, цього року вже відремонтовано п’ять приміщень КСНів, на стадії завершення – ремонти ще в двох.
– Міська влада робить все можливе, аби приміщення комітетів самоорганізації населення стали центрами спілкування, осередками  проведення культурного дозвілля та відпочинку, де  працюватимуть гуртки та творчі студії. Особливо це актуально у віддалених мікрорайонах Черкас, – зауважив  Дубовий.
Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *