Мер проти здорожчання вартості проїзду, але готовий розглянути пропозиції перевізників

Не пройшло і року, а уже знову у Черкасах заговорили про підняття вартості проїзду у міському транспорті. В автобусах вартість проїзду становитиме 5 грн у тролейбусі – 3 грн.

Варто зазначити, що останнє підвищення вартості проїзду було прийнято у грудні 2016 року.

Причини перевізника вимагати підвищення вартості проїзду полягає у здорожанні дизельного палива. Коли у грудні 2016-го літер дизельного палива коштувало 20 грн, то станом на грудень 2017-го року 27 грн.

Підняття мінімальної заробітної плати теж несе додаткові економічне обґрунтування підняття вартості проїзду. А жахливий стан деяких ділянкок автодоріг за собою тягне дороговартісне ремонтування автопарку.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко висловив свою думку, щодо цієї ситуації:

«Я проти здорожчання вартості проїзду в громадському транспорті Черкас. Але ми повинні чітко розуміти, якою буде обґрунтована ціна. Оскільки за останній рік і справді зросли складові тарифу», – прокоментував під час прес-конференції вимоги перевізників міський голова Анатолій Бондаренко.

Але мер висловив готовність вислухати перевізників і розглянути їх економічне обґрунтування.

«Я готовий розглядати ці питання, але винятково з огляду на економічні розрахунки», – сказав Бондаренко.

Нагадаємо, 22 грудня розпочато процедуру регуляторного акта щодо підвищення вартості проїзду у міських маршрутках.

Виконком підтримав проект рішення про початок регуляторної процедури щодо підвищення вартості проїзду у міських автобусних маршрутів. Згідно з процедурою, впродовж найближчих п’яти днів має бути оприлюднено відповідний документ. Після цього – протягом наступного місяця триватиме збір пропозицій та зауважень від громадськості міста.

Фото Про все, текст Андрій Міняйло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *