Мер Золотоноші публічно розповів, що зробив за рік для містян

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський прозвітував перед містянами про виконану упродовж 2016 року роботу. Всі досягнення міста називає спільним результатом роботи виконавчого комітету та депутатів міської ради.

Повідомляє “Про Все”.

Зокрема, міський голова згадав про програму «Золотоноша власними руками», у рамках якої від початку року вдалося виготовити проектну документацію на капітальний ремонт 29 вулиць. На сьогодні вже частину з них заасфальтовано, а ще 59 вулиць освітлили.

Говорив міський голова Золотоноші і про завершення робіт на реконструкції резервуару чистої води, а також про плани із ремонтом міського колектору, на який вже створена проектно-кошторисну документацію.

Відповідав мер і на питанням городян

“Під час звіту люди ставили мені різні запитання, які стосувалися створення басейну у гімназії, руху транспорту у місті, запитували і про криміногенну ситуацію. Одним словом, були традиційні запитання, які ми обговорюємо щоденно”, – зазначає Віталій Войцехівський.

Послухати звіт приїхали і кілька депутатів обласної ради, однак депутат Верховної Ради від Золотоніщини Владислав Голуб на звіт мера не приїхав, хоча Віталій Войцехівський запрошував на цей захід його публічно.

” Я вже відчуваю себе зіркою – так часто народний депутат приділяє мені увагу у Верховній Раді. Навіть за трибуною про мене говорить. Тому, користуючись нагодою, я запросив його на свій звіт, щоб він міг поставити мені всі запитання, які його турбують. А після звіту ми  могли б разом поїхати на очисні споруди, про які так часто казав нардеп. Я б йому хоч показав би, де вони знаходяться. Але депутата на звіті не було і, чесно кажучи, я цим не здивований. Хоча люди із залу питали, коли вже вони побачать народного депутата”, – розповідає Віталій Войцехівський.

Оцінку ж за виконану протягом року роботу міський голова ставити не береться. Говорить тільки, що підсумком року задоволений, але роботи в місті ще вистачає.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *