Межигір’я очима черкаського фотографа

У 2014 році Межигір’я з приватного маєтку президента України перетворилося на громадський парк, де може побувати кожен. Редакція попросила випускника Школи Bird in Flight Ігоря Єфімова з’їздити сюди і подивитися, чим живе найрозкішніший “музей корупції” в Україні, пише “Рідна Черкащина“.

Межигір’я – колишня резиденція президента України Віктора Януковича в селі Нові Петрівці під Києвом. Із 1935 до 2007 року Межигір’я було державною урядовою резиденцією, аж поки не виявилося приватизованою на користь Віктора Януковича і компаній його довірених осіб.

22 лютого 2014 року – наступного дня після втечі Віктора Януковича з країни – резиденцію зайняли загони самооборони Майдану. Тоді ж почали проводити перші екскурсії по маєтку. Команда президента встигла забрати не все: в резиденції були знайдені залишки чорної бухгалтерії, досьє на журналістів, ікони, автопарк, пам’ятні подарунки – в тому числі золотий батон на повну величину (згодом зник).

Днем пізніше Верховна Рада постановила повернути Межигір’я в державну власність. Було організовано автобусний маршрут до резиденції від станції метро “Героїв Дніпра”. Вхід в парк платний – 100 гривень (близько 3 євро) в будні, 120 гривень (близько 4 євро) у вихідні.

На 140 гектарах національного парку розташовані яхтовий причал, кінний клуб, тир, авто- і велопарк, псарня, зоопарк з ламою і австралійськими ему, поля для гольфу і мисливські угіддя. У парку можна взяти напрокат велосипед або електромобіль, поїздити верхи, відвідати кінологічний центр, подивитися колекцію автомобілів.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *