МХП надасть 24 гранти на розвиток сіл Черкащини

У Черкаській області оголошено конкурс мікрогрантів «Село. Кроки до розвитку». Реалізація цього соціального проекту відбуватиметься за підтримки агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП), який представляє директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олег Васецький. Координатором конкурсу на Черкащині буде виконавчий директор Черкаської обласної громадської організації «Ресурсний центр АНГО» Анатолій Рекун.

Про це повідомила прес-служба МХП.

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема, у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Проект буде реалізований у селах Канівського, Черкаського, Чигиринського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського, та Катеринопільського районів Черкаської області.

У конкурсі можуть взяти участь бізнес-проекти, підготовлені безпосередньо сільськими жителями або некомерційними організаціями.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 30 червня  2017 року.

На першому етапі реалізації проекту «Село. Кроки до розвитку» конкурсантів навчать соціальному проектуванню, підготовці заявок та необхідної документації, а також основам підприємницької діяльності.

Конкурс передбачає 24 гранти (безповоротну фінансову допомогу) вартістю 40 тис. грн. кожен.

«Загалом буде відібрано 24 переможця. Тобто створено нових 24 види малого бізнесу, спроможних давати гідну роботу і дохід їх засновникам та найманим працівникам», – розповів Олег Васецький.

Проект має бути прибутковим та нести в собі соціальну важливість для громад та жителів сіл, а саме надання нових робочих місць, передача досвіду реалізації проекту, матеріалів та продуктів, які були створені  в процесі виконання проекту.

Нагадаємо, що минулого року такий проект вже був реалізований у трьох районах Черкаської області. В результаті 10 грантерів отримали безповоротну фінансову допомогу. Протягом 2017 року МХП реалізує конкурс мікрогрантів у двох областях – Черкаській та Вінницькій, поступово розширюючи географію проекту у місцях своєї присутності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *