Міністерство юстиції України оголосило конкурси на посади генеральних директорів у нові Директорати відомства

А саме – у Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів і Директорат з питань адміністративної політики, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Директорат правової політики у сфері судоустрою, судочинства та суміжних інститутів буде займатися забезпеченням формування державної політики у сферах примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), у сфері банкрутства; визначатиме стратегічні напрями організації експертного забезпечення правосуддя в межах повноважень Міністерства; здійснюватиме моніторинг та оцінювання результатів реалізації державної політики у сферах, які належать до його відання, а також оцінюватиме ефективність здійснення експертного забезпечення правосуддя; здійснюватиме моніторинг впровадження та аналіз ефективності прийнятих законодавчих та інших нормативно-правових актів у сферах правового регулювання виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб), банкрутства, судово-експертної діяльності, судоустрою та судочинства, адвокатури та здійснення адвокатської діяльності; забезпечуватиме  нормативно-правове регулювання у вказаних сферах.

Основним завданням Директорату з питань адміністративної політики буде формування державної політики стосовно питань державного управління  у сфері компетенції Мін’юсту,  забезпечення формування державної політики у сферах архівної справи і діловодства, створення і функціонування державної системи страхового фонду. Також до компетенції Директорату буде входити вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем у сферах державної політики, за формування яких є відповідальним Директорат, здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації відповідної державної політики, розроблення пропозицій щодо їх продовження або коригування та забезпечення нормативно-правового регулювання.

Зазначимо, керівникам директоратів встановлюється посадовий оклад у розмірі 12 тис. грн.; надбавка за виконання особливо важливої роботи – 37– 50 тис. грн., надбавка за вислугу років – 3 відсотки посадового окладу за кожний календарний рік стажу державної служби, але не більше 50 відсотків посадового окладу; надбавка за ранг державного службовця – 500 – 800 грн; премії – у разі встановлення.

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів – вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра у галузі знань «Право», досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років, володіння державною мовою.

Вакансії та умови конкурсу дивіться за посиланням: https://minjust.gov.ua/vacancies

Фото Юридичний Факт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *