мінрегіон

Мінрегіон профінансує 219 проектів

Загальна вартість проектів складає 1 млрд грн.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) України відібрало 219 проектів загальною вартістю 1 млрд 10 млн грн для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ГФРР) в 2016 році, повідомляє Інтерфакс з посиланням на сайт відомства.

«Пропозиції щодо розподілу коштів ГФРР, за рахунок яких у 2016 році будуть реалізовуватися регіональні проекти і програми, вже підготовлені Мінрегіоном на підставі відбору в обласних конкурсних комісіях. У проект рішення увійшли перші 11 регіонів з кількістю проектів 219 на загальну суму 1 млрд 10 млн грн », – цитується в повідомленні голова Мінрегіону Геннадій Зубко.

За його словами, відібрані проекти передбачають будівництво та реконструкцію шкіл, дитячих садків, лікарень, місцевих та магістральних доріг, а також реалізацію заходів щодо підвищення енергоефективності та термомодернізації соціальних об’єктів.

Згідно з даними Мінрегіону, мова йде про проекти, що плануються до реалізації за рахунок коштів ГФРР в 2016 році у Вінницькій, Волинській Дніпропетровській, Закарпатській, Київській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській і Хмельницькій областях, а також в Києві.
Як наголошується в повідомленні, проект рішення про затвердження переліку відібраних Мінрегіоном регіональних проектів і програм для фінансування за рахунок коштів ГФРР в 2016 році на суму 1,01 млрд грн планується розглянути на найближчому засіданні Кабінету міністрів України.
Як повідомлялося з посиланням на дані Мінрегіону, загальним фондом державного бюджету на 2016 рік передбачено виділення фінансування для ГФРР в розмірі 3 млрд грн.

За матеріалами: www.abcnews.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *