Міськрада Черкас просить понад 260 млн грн дотацій на утримання закладів освіти та охорони здоров’я

262,8 млн. грн. – таку суму міська влада Черкас просить виділити додатковою дотацією на здійснення переданих з держбюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Саме такий ресурс Черкаси недоотримали від держави на зазначені галузі. Тому міська влада звертається до прем`єр-міністра і народних депутатів, на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомив заступник міського голови Ігор Волошин.

За його словами, на органи місцевого самоврядування в останні роки держава передає все більше повноважень, які потребують досить значних фінансових ресурсів. Як-то: повне утримання закладів освіти, зокрема, професійно-технічного спрямування, пільгові перевезення тощо.

– Міська влада змушена направляти на фінансування зазначених напрямків кошти громади, замість того, аби спрямовувати таке необхідні ресурси на розвиток міста та створення комфортніших умов для наших жителів. Тому ми змушені вкотре звертатись з відповідними листами до вищого керівництва держави, – зауважує посадовець.

Фото agravery.com


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *