Міська влада планує очистити Дніпро

Надати пропозиції щодо організації та фінансування очищення акваторії Дніпра від водоростей в межах берегової зони Черкас – таке доручення дав департаменту ЖКК  під час оперативної наради 4 липня перший заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко.

Про це іфнормує “Прочерк”.

Пікантність ситуації – у тому, що акваторія Дніпра вздовж Черкас, за невеликим винятком, належить Черкаському району; берегова ж смуга значною мірою перебуває в руках приватників.

Як відомо, у травні міська рада планувала звернутися до Черкаської облради з проханням надати до Верховної Ради України пропозицію про зміни адміністративних меж Черкас та Черкаського району області. Але потім, з огляду підготовки змін до генплану, було вирішено відкласти це питання до кращих часів. Фактично навіть частина земель мікрорайонів Дахнівка, Митниця та Дніпровський адміністративно належить до Черкаського району (Свідівоцької та Червонослобідської сільрад), що пов’язано із зміною берегової лінії після створення Кременчуцького водосховища і пізнішого намиву суходолу заново.

Можливе виділення бюджетних коштів міста на очищення Дніпра від водоростей (якими б добрими намірами це не пояснювалося) нагадує нашуміле виділення в 2010 році прибережних земель Черкащини «для вивчення польоту комарів». Якщо чисткою водоростей хтось і має займатися, то це – адміністрація пляжів, а не департамент житлово-комунального комплексу.

Фото www.active.lviv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *