Міському голові Черкас запропонували нових кандидатів до складу виконкому

Дві депутатські фракцій у Черкаській міській раді – БПП «Солідарність», Партія вільних демократів, спільно з депутатською  групою “За громаду” запропонували своїх кандидатів до складу нового виконавчого комітету. Прізвище претендентів вони озвучили на сьогоднішній прес-конференції, далі – листа передадуть міському голові. До списку депутати додали і критерії, які на їхню думку, мають діяти при визначені кандидатів до складу виконкому.

Повідомляє “Про Все”.

– Ми порадилися фракціями та групами і надаємо пропозиції нового складу, які будуть запропоновані міському голові, – сказав секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький.

Так, партія Вільних Демократів пропонує членом виконкому Олександра Ільченка (був заступником міського голови при Сергієві Одаричеві). Від БПП висувають Руслана Сотуленка (нинішній заступник міського голови), а від депутатської групи «За громаду» – Костянтина Стратілатова (юрист, громадський діяч).

Щодо критеріїв, то їх чотири. Передусім, вимагають, щоб членами виконкому та заступниками міського голови не були ті, хто у складі нинішнього виконкому голосував за забудову набережної, а також ті, хто мали проблеми із законом. Просять не допускати кандидатами й осіб, які мали членство у Комуністичній партії чи Партії регіонів. І четвертим пунком визначили порядність  та професійність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *