Міський голова на Черкащині попросив зменшити йому премію

Тальнівський міський голова Олексій Юрченко попросив зменшити йому премію, пишуть “Вісті Черкащини”.

– Враховуючи, що від 26 травня місячний оклад міського голови з чисельністю до 15 тисяч населення становить 5100 гривень, попросив сесію зменшити мені премію із 270 до 95%, – каже Олексій Юрченко. – Думаю це буде чесно і перед депутатами, і перед виборцями.

Зауважимо, на початку року депутати встановили міському голові таку премію, щоб він отримував десять з половиною тисяч гривень.

Не рахуємо чужі гроші, але дуже сподіваємось – вчинок тальнівського міського голови візьмуть за приклад і інші керівники рад. В тому числі і Тальнівської районної. Кажуть, премія голови Тальнівської районної ради Валентини Любомської становить 300%, а оклад зріс до 7900 гривень.

Зауважимо, оклад старости становить 4700 грн., а сільського голови населеного пункту, який не увійшов до громади і має до трьох тисяч населення – 4300 грн. Правда, є одна деталь: скасовано обмеження на встановлення сільським, селищним головам, їх заступникам й іншим керівним працівникам і спеціалістам апарату сільських і селищних рад та їх виконавчих органів надбавки за високі досягнення в праці або за виконання особливо важливої роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *