Міський голова Золотоноші показав співочий талант на гумористичному конкурсі (Фото)

У п’ятницю,16 грудня, Золотоніський будинок культури знову гостинно розчинив двері для всіх бажаючих. Учасники четвертьфіналу місцевої  «Ліги сміху»  розважали присутніх на усю потужність свого креативу і таланту.

Інформує “Про Все”.

Цього разу участь у змаганні дотепних та кмітливих взяли шість команд, які 28 жовтня вибороли право довести один одному та золотоніським глядачам власну першість у жартах.

Фото: Про все

Фото: Про все

Колоритно і яскраво представляли команди власні номери, демонструючи артистизм та талант. Традиційною особливістю виступу стало те, що під час підготовки номерів команди залучали до участі тренерів з числа відомих людей Золотоноші. Навіть міський голова Віталій Войцехівський зумів відзначитися, продемонструвавши глядачам власний співочий потенціал під час виступу  команди «Каламбур».

Фото: Про все

Фото: Про все

Глядачі жваво реагували на скетчі та жарти зі сцени, зустрічаючи оплесками яскравих персонажів та команди. Яскраво представляли свої номери і учасники команд, змагаючись костюмами та артистизмом й сподіваючись вразити ними публіку та журі.

Фото: Про все

Фото: Про все

– Настрій чудовий. Трішки засмутились від результату першого виступу, оскільки отримали три бали. Але жюрі видніше. Будемо сподіватися, що надалі буде краще. У нас цікаві сценки з життя і розкішний постановочний виступ, – розповідає капітан команди «Каламбур» Наталія Симак.

Фото: Про все

Фото: Про все

Крім золотоніських команд до змагання за першість долучились і гості з Черкас. Зокрема, зі своїми номерами та жартами до Золотоноші приїхала і команда веселих та кмітливих навчально-наукового інституту історії ЧНУ ім. Б. Хмельницького «Колоритні».

Фото: Про все

Фото: Про все

– В Золотоноші завжди чудові глядачі. Нам подобаються наші жарти і ми вважаємо, що глядачам теж, судячи з їх реакції. Ми впевнені, що надалі отримаємо лідируючі позиції, – ділиться враженнями капітан команди «Колоритні» Анна Орловська.

Фото: Про все

Фото: Про все

Кілька годин тривало гумористичне протистояння і все ж таки жюрі визначило лише чотирьох переможців, які повторно вийдуть на сцену уже в півфіналі Золотоніської «Ліги сміху». Це команда Золотоніського міськвиконкому «Каламбур», Донецького 156-го зенітного ракетного полку «Контрольний постріл», Золотоніського будинку дитячої та юнацької творчості «Статус» та золотоніських матусь «Шалені матусі».

Фото http://provce.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *